РЕМОНТ ГАДЖЕТІВ В ЖИТОМИРІ 096-372-66-38
Sandwich

Power Bank

Велика кількість Power Bank різної емності та дизайну на будь-який смак: Remax Lenovo Hoco Solar Power Remax Proda Mars Avalanche

Steak

Ремонт та заміна гнізда зарядки

Ремонт та заміна гнізда зарядки від 150грн. за 30хв. Друг ремонтує, а ти отримуєш міцне захисне скло на свій смартфон в подарунок.

Cherries

Заміна дисплея

У Вас вдома є декілька пар неробочих навушників, які лежать без діла в шухляді? Тоді наша пропозиція саме для Вас! Заміна дисплея на iPhone4S iPhone5S iPhone5C Дисплей Meizu M3S Meizu MX3 Lenovo A5000 Sony C6602 L36h iPhone6 Meizu MX4 5.3 Sony D6502 Xperia Sony D6603 Xperia Nokia 630 Lumia Lenovo S60S60W Lenovo S60 HTC Desire 626 Lenovo A7000 Xiaomi Redmi 4 Pro/Redmi 4 Prime iPhone6 LCD Xiaomi Redmi Note 3 Xiaomi Mi4i Xiaomi Mi4C Xiaomi Redmi 4 Lenovo S850 Meizu M3S Nokia 630 Lumia

Pasta and Wine

Захисне скло в подарунок

Кожен новий смартфон потребує особливого захисту. Кумуючи в нашому інтернет-магазині новий гаджет, ти отримуєш захисне скло в подарунок. Вигідно та зручно!

Popsicle

Безкоштовну поклейку захисного скла

Простіше не буває! Завітай до нашого магазину та придбай скло та отримай на свій смартфон безкоштовну поклейку захисного скла.

Salmon

Забули пароль блокування?

Дитина забула пароль блокування? Сам забув? Тоді тобі до нас! Низькі ціни на дану послугу в нашій майстерні тебе здивують. А якщо скажеш, що дізнався про нас в інтернеті, то ми знімемо твій пароль за половину ціни.

Sandwich

Захисне скло безкоштовно.

Маєш побитий дисплей на своєму iPhone? Оновлюй його повністю у нашій майстерні. Захисне скло безкоштовно та модний чохол-бампер за половину ціни.

Croissant

50% на будь-які навушники.

Будь нашим постійним клієнтом, зроби три ремонти та отримай знижку 50% на будь-які навушники. Наші бренди: JBL Sony Monster tour Belkin Monster beats Monster Studio Monster Energy GORSUN Hoco Avalanche ERGO Zipper.

« 1 2 3 4 »

About Me, The Food Man


Me

Компактні, мобільні, незамінні, багатофункціональні - ці та ще десятки інших слів можна сказати про наших незамінних друзів - телефони. З кожним роком, з кожною новою моделлю розробники вдосконалюють їх, наділяючи сучасним можливостями, котрі дозволяють нам не лише спілкуватись, але й працювати й розважатись. Вони є нашими незамінними супутниками і для багатьох людей просто життєво необхідні. Однак ми починаємо розуміти справжню важливість наших телефонів, коли вони ламаються і перестають стабільно виконувати необхідні нам функції.

Які види послуг ми надаєм? Наша майстерня з ремонту та обслуговування дрібної побутової техніки функціонує в місті Житомирі. Поломка або порушення роботи вашого гаджета будуть усунені при зверненні до нас в найшвидші терміни. Ми ремонтуємо телефони з різними операційними системами: Android, iOS, Windows Phone.

Список послуг, що надаються: Ремонт динаміка і мікрофона; Пошук та усунення несправностей з мережею (не визначається, зникає і т.д.); Діагностика причини «зависання» телефону; Рішення проблем, пов'язаних з зарядженням; Ремонт і заміна тачскріна, дисплея; Ремонт і заміна деталей корпусу; Відновлення роботи Wi-Fi передавача; Чистка від потрапляння води та інших рідин; Чистка від пилу, піску і т.д.; Перепрошивка смартфона; Ціна встановлюється індивідуально, в залежності від характеру пошкодження, моделі вашого смартфона і необхідності використання додаткових деталей (наприклад, заміна тачскрін, гнізда для заряджання та ін). Можливий ремонт з вашими запчастинами. Ми працюємо з пристроями від різних фірм-виробників. Можливий швидкий ремонт в межах однієї години при наявності запчастин в майстерні.